Elegantse interjööri jaoks loodud Waldorf

20. sajandi algusaastate luksus, Ameerika neogooti arhitektuur ja väljapeetud joon – nimi Waldorf loob palju seoseid. Just need inspireerisid ka Itaalia tootja Kerasan disainereid looma sanitaartehnika kollektsiooni Waldorf, mille tippdisain ja -kvaliteet sobituks erilist elegantsi nõudvasse keskkonda.

Waldorf-sarja iseloomulikeks elementideks on ümarate nurkadega pehmendatud jõulised kandilised vormid, mis annavad edasi klassikalist ja monumentaalset stiili. Itaalia tootja Kerasani tippkollektsioon Waldorf hõlmab kogu vannitoatoodete ringi.Luksuse visiitkaart Fardis

Fardis on luksusliku interjööri sünonüüm – tunnustatud inglise tootja kvaliteet-seinakatted on juba aastakümneid rõhutanud briti kodude väljapeetud stiili ja luksust.

Professionaalse tootena vastavad Fardise seinakatted ka avalike ruumide kõrgendatud nõudmistele.

Fardise tootevalik hõlmab väga erinevaid interjööripindu, tapeetidest kanga ja seinapaneelideni. Sama lai on stiilivalik, kollektsioonid ulatuvad klassikalistest seinakatetest kaasaegse ja nooruslikuni, nii värvitoonide kui disaniga.

Tutvu Fardise toodetega Deko e-poes!

Fuji

Luksuslikes seinakatteis kohtuvad idamaadest inspireeritud joonistused naturaalse kangaga.

Seemisnahkne tekstuur mõjub koos geomeetriliste ja origami-teemaliste trükiga erakordse ja kvaliteetsena.


Baroque

Selle kollektsiooni külluslik ornamentika ja dramaatiline sügavus peegeldavad barokkstiili, rõhutamaks dramaatikat, suurejoonelisust ja ülevoolavust.

Värilisele kangale kantakse muster paisuva värviga, mis saab oma ainulaadse ja eksklusiivse välimuse alles pärast kokkupuudet spetsiaalse kulutatud fooliumiga.


Lin-um

Kangastapeetide kollektsioonis Lin-um on elegantsed linakangast seinakatted viidud uute tehnoloogiatega seniolematule tasemele.
Nõeltorkemeetodil loodud Asina seinakatete kõrval kuuluvad kollektsiooni väärikad, erilise koega mitmetoonilise efekti saanud Plumont seinakatted, nagu ka klassikalist ja moodsat ühendav metallipigmentidega Rochelle.

Klassikaline ja kaasaegne täispuidust Freya Land

Laste maitse-eelistusi ja turvalisust silmas pidades lõi enam kui 20-aastase kogemusega Telnita & Christian Harold nõudliku briti turu jaoks silmapaistva lastetoakollektsiooni Freya Land.

Ühtaegu kaasaegne ja klassikaline Freya Land täispuidust kollektsioon lõi oma läbimõelduse ja julge disainiga briti turu kõrval kiiresti läbi ka Skandinaavias, kus tarbija esitab lastetoale nii hubasuse kui turvalisuse poolest eriti kõrgeid nõudmisi. Dekovabriku kaupluses on olemas nii poiste kui tüdrukute mööbel Freya Land, nagu ka suur valik Telnita & Christian Haroldi (TCH) elu- ja magamistoamööblit.


Pin It on Pinterest

Share This